Студія театру та кіно "Ромео і Джульєтта" запрошує талановиту молодь на заняття! Наша студія дає дітям не тільки навички акторської професії,а і розвиває їх у різних напрямках:

  • вокал
  • хореографія
  • сценічний рух
  • сценічна мова
  • акторська майстерність

Заняття: Для загального розвитку, для ораторської майстерності, для творчого розвитку, для здійснення мрій великої сцени.

Динина має можливість зніматися у телевізійних проектах, грати у виставах і пробувати себе як ведучий, аніматор і лідер в тому чи іншому аспекті. "Ромео і Джульєтта" допоможе Вам повірити у себе, розкриє талант який є в кожній людині, бо не талановитих людей не існує, треба тільки підштовхнути, направити і розкрити, а тут це вміють робити.
З Вами будуть працювати професіонали в цій справі. Профелюючi актори та режисери, хореографи та вокалісти, каскадери та ведучі, які готові вкладати свої знання у Вас.

Вартість: 750-1000 грн./мic. залежно від віку та навантажень

Досягнення: "Ромео і Джульєтта" - переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Організували власнi театральнийi фестивалi "Театральний Weekend", "Шлях до Успіху". Студія пишається випускниками, які зараз навчаються в найкращих вузах столиці.

Керівник: Ірина Олександрівна Карпенко, т. +38(063)948-85-51.

Студія театру та кіно «Ромео і Джульєтта»,працює вже 10 років.

За 10 років існування студії було випущено близько 2000 тис. випускників. Багато хто з них, пов‘язали своє життя з театром, телебаченням та журналістикою.

Відкрилась студія вперше у місті Запоріжжя, попрацювала 5 років і розширила свої горизонти приїхавши  до міста Ірпінь де і працює нині вже 5 творчих, цікавих років.

При студії існує театр «Скло», де діти мають можливість після отримання театрального досвіду далі працювати з нами і  їздити на гастролі.

Ми поєднуємо навчання зі спілкуванням,розвиваємо командний дух,любов до самого себе і прагнення досягати у своєму житті тільки перемог,не звертати уваги на свої поразки,не опускати руки і йти завжди,далі!